آکادمی دال ترید

مراحل نصب اکسپرت soft4fx

dalltrade.com

1. فایل زیپ را Extract  کنید.

دانلود اکسپرت soft4fx

2.  وارد متا تریدر 4 بشوید و سپس به تب File رفته و Open Data Folder  را باز کنید.

3. به فولدر MQL4 بروید و سپس فایل Soft4FX Forex Simulator2 را در فولدر Experts کپی کنید.

4. سپس فایل Activation را داخل فولدر Presets کپی کنید.

5. یک بار متاتریدر را ببنید و دوباره باز کنید. در بخش Navigator در قسمت Experts فایل soft4fx را پیدا کنید و روی چارت بکشید.

6. سپس در قسمت Inputs گزینه ی Load  را انتخاب کنید.

7. فایل Activation در فولدر Presets را انتخاب کنید. در آخر دکمه ی OK را بزنید.

8. منتظر بمانید تا چنین صفحه ای باز شود.

9. دکمه ی Data Center را بزنید. تا وارد صفحه ی زیر شوید. Data Provider تان همان Dukascopy باشد.

1. هرکدام از جفت ارزهایی که میخواهید دیتای آن را دانلود کنید انتخاب کنید و دکمه ی Download را بزنید. در اینجا تعداد سالهایی که میخواهید نرم افزار دیتا را دانلود کند، مشخص کنید. ( منتظر بمانید تا دیتاها دانلود بشوند. شاید دانلود آن کمی زمان ببرد. اگر هم دانلود نشد VPNتان را فعال کنید.)

10. سپس دکمه ی Close را برنید و بعد از آن دکمه ی New simulation را بزنید. 11. در این صفحه در قسمت Instrument جفت ارزی که دیتای آن را دانلود کرده اید انتخاب کنید. سپس تاریخ شروع و پایانی که میخواهید بر روی آن کار کنید را انتخاب کنید. همچنین در قسمت Balanceمیتونید مقدار سرمایه مجازی خود را مشخص کنید. بقیه مطالب هم یکسان است در صورتی که دوست داشتید میتوانید آنها را تغییر بدهید. در آخر دکمه ی Start simulation را انتخاب کنید.

12. در اینجا گزینه ی Visual Mode را انتخاب کنید و سپس گزینه ی Chart را انتخاب کنید تا صفحه ای دیگر برایتان باز شود.

13.  در صفحه ی زیر در قسمت Period میتوانید بازه ی زمانی ای که میخواهید بر روی آن کار کنید را تعیین کنید. سپس دکمه ی Add را بزنید تا در کادر بالا طبق تصویر زیر چارت شما آماده بشود. سرآخر گزینه ی Openرا بزنید.

1. سپس هر کجا موقعیت احتمالی خاصی را دیدید و خواستید که پوزیشن بگیرید میتوانید دکمه ی sell یا buy را بزنید و بعدش صفحه ی زیر باز میشود که میتوانید با تغییر دادن خطوط آبی و قرمز حدضرر و حدسود خود را مشخص کنید.

1. اگر هم خواستید تایم فریم دیگه ای را هم درست کنید بازهم دکمه ی چارت را بزنید و تایم فریم دلخواهتان را بسازید. سپس میتوانید با توجه به تصویر زیر در این قسمت مشخص کنید که هر کندلی که جلو برود در چه تایم فریمی باشد. به صورت هماهنگ در هردو تایم فریم کندل دلخواه شما شکل میگیرد.

آکادمی دال ترید

مرجع آموزش های اصیل

dalltrade.com

dalltrade@